ما بهترین هستیم آنالیز دیتا

اهمیت و فایده موشن گرافیک برای کسب و کار من چیست؟

 

اهمیت داشتن موشن گرافیک :

 

تیزر های موشن گرافیک بدلیل بهره گیری از عناصر بصری چشم نواز و تلفیق صوت و تصاویر متحرک ، تاثیر گذاری به مراتب بیشتری از محتوای متنی و تصویری دارد،همچنین وجود محتوای ویدیویی در وبسایت شما باعث افزایش قابل توجه Time on site و بهبود وضعیت سئوی وبسایت شما در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل میشود.
 
 
 

 

چرا موشن ها جذاب هستند و کسب و کار شما به موشن نیاز دارد ؟

متن ، عکس ، کاراکتر ، زمان ، موسیقی

استفاده از متن ، کاراکتر ، موسیقی و …زمانی در موشن مورد توجه است که بتواند منظور خودش را به مشتری برساند

 

گوینده موشن

شما می توانید موشن خودتان را در دو حالت انتخاب کنید فقط موسیقی و تصاویر و یا موسیقی و تصاویر همراه گوینده ای برای معرفی شما و کسب کارتان

افزایش جذب مشتری:

 

هر کسب کاری که جدید را اندازی شده و یا حتی کسب کارها  با  سابقه طولانی و شناخته شده  نیاز  به یک ابزار قدرت مند برای تبلیغ دارند ، موشن گرافیک به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتالی شناخته شده و با توجه به آنکه سابقه بسیار طولانی ندارد ولی در حال سبقت گرفتن از ابزارهای تبلیغاتی با سابقه بالا است به دلیل آنکه از تمامی جهات امتحان خودش را پس داده است ، وقتی شما بتوانید سوالات در ذهن مشتری یا مخاطب را در عرض چند دقیقه جواب دهید و با این حال جذابیت هم داشته باشد از این رو موشن گرافی می تواند به صورت ویژه ای به افزایش جذب مشتریریان شما کمک کند و باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما شود .

کارایی موشن گرافیک

در اینجا سعی داریم برخی از کارایی و تاثیرات موشن روی کسب و کار شمارو بیان کنیم :

80 %

بیشتر کار شما توسط مخاطب دیده میشود

بازدید کننده منحصر به فرد

100 %

بیندگتن موشن گرافیک ، کاملا متوجه خدمات شما میشوند

درک کسب و کار شما

70 %

تاثیر مثبت در خرید مخاطبان

خرید و استفاده مخاطبان

داستان های موفق مطالعه موردی ما

مشتریان دوست داشتنی ما

عباس افرازفر در کاریابی آنلاین کارنیک

کاریابی آنلاین کارنیک جناب عباس افرازفر عضو هیئت مدیره

موشن گرافیک اختصاصی کارنیک بر اساس درخواست شرکت کاریابی آنلاین کارنیک سناریوپردازی و اجرا شد. سطح موشن ها بسته به بودجه مخاطبان است.

نیک دیجیتال مارکتینگ - موشن گرافیک

خدمات نیک دیجیتال مارکیتینگ در موشن گرافیک

• ساخت موشن گرافیک های تبلیغی برای شبکه های اجتماعی
موشن گرافیک یک راه مطمئن برای تاثیر گذاری بر مخاطب و انتقال پیام به آن ها است. از طرفی جذابیت های بصری موشن گرافی آن را مناسب اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می کند. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ گیومه با طراحی موشن گرافیک های خلاقانه در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت به تاثیر گذاری برند شما و معرفی محصولات و خدماتتان در فضای مجازی کمک می کنیم.
• ساخت موشن گرافی برای تیزر های تبلیغاتی
تیزر های تبلیغاتی که به شکل موشن گرافی ساخته می شوند از ابزار های جدیدی هستند که به بازاریابی دیجیتال کمک زیادی می کنند. استفاده از کاراکتر ها و شخصیت های گرافیکی در تیزر های تبلیغاتی باعث خواهد شد تا تاثیر گذاری آن ها دوچندان شود. ما در گیومه با طراحی موشن گرافی های مبتنی بر کاراکتر های جذاب در خدمت شما هستیم تا تبلیغات موفقی را تجربه کنید.

• ساخت لوگو متحرک
لوگو و برند پیشانی هر کسب و کاری است و ثبت آن در ذهن مخاطبان اهمیت بسیار زیادی دارد. طراحی لوگو های متحرک ماندگاری آن ها را در ذهن دو چندان می کند. طراحان حرفه ای ما در گیومه علاوه بر توانایی طراحی انواع لوگو، قابلیت محرک سازی آن با استفاده از ابزار موشن گرافیک را دارند. این سرویس گیومه به شما کمک می کند تا برند خود را به شکل متفاوت تری به نمایش بگذارید تا در ذهن مخاطبان شما یک بار برای همیشه ثبت شوند.

تشویق کردن شما به بالا وب سایت خود را به بالا از خود ببرید موتورهای جستجو